Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Power point hogyan is van ez?...

Power point hogyan is van ez? Azt mondják hogy van ingyenes verzió?

Figyelt kérdés
A haverjaimtól kérdeztem hogy miben csinálják a prezit. Power pointban csinálják azt mondják hogy ingyenes. De nekem mindig fizetni kéne. A suliban is powerrel dolgozunk de nem egyáltalán nem olyan mint nekem (legújabb) létezne egy régebbi verzió amihez nem kell fizetni?
2021. jan. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Iskoláknak ingyenes, érdemes lehet a tanáraidtól megkérdezni, hogy hogyan juthatsz hozzá.

Egyébként pedig a LibreOffice tökéletes megoldás erre is, az totál ingyenes, és tudja ugyanazokat a dolgokat :)

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
73%

Diákoknak ingyenes: [link]


Amúgy lehetséges, hogy a fele se kínlódik ezzel, hanem letorrentezett tört verziót használnak.

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Microsoft pp fizetős, de vannak ingyenes megoldások is. Én iskolás koromba a prezi-t használtam és sokkal egyedibb prezentációt csináltam mint az osztálytársaim. Googlenek is van már prezentációs oldala.
2021. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :)
2021. jan. 4. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint az előző hozzászólók remekül rámutattak: az iskoláknak és a diákoknak némi regisztráció után "ingyenes" (pontosabban nekik nem kell fizetni, az adófizetők - a kormányon keresztül - fizetnek helyettük).


Egyébként van online, ingyenes változata:

[link]

ami a Googlenak is (kompatibilis a Powerpointtal):

[link]

vagy - mint említették - ott a teljesen ingyenes, nyílt forrású multiplatform irodai programcsomag a Libreoffice:

[link]

aminek az Impress névre hallgató alkalmazása

[link] termekbemutato/impress/

helyettesíti a Powerpointot

2021. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!