Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat használtok...

Milyen programokat használtok Win10-en? Feltudnátok sorolni párat?

Figyelt kérdés
Olyan programokra gondolok, amelyek hasznosak lehetnek Win10-en, pl Drive Booster, vagy IOBit installer, de a kár a Steam, Epic Store, vagy a Bittorent, uTorrent. Bármilyen program jöhet leírással.

2021. jan. 5. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Amivel gyorsítom a gépem:

-ccleaner

-clean master

-glary utilities

-advanced system care

-smart game booster


Vírusirto ami még régebben 2000 vírus törölt le a gépemrōl(és.hiper szuper gyors lett utána). Persze most már max 10 et talâl mert sokkal ovatosabb vagyok.

-Malwerbytes


Még hobbiból haxeltem ezzel a programmal játékokat:

-cheat engine

2021. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
#1 Javaslom töröld az első ötöt :) wtf ez a lista..
2021. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
#2 igazad van, én is kipróbáltam a ccleaner-t, glary utilities-t és az advanced system care-t, valami csináltak, de egyiktől sem lett gyorsabb a gép.
2021. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán sokmindenre jók ezek a takarító programok, de átlag felhasználó számára, aki nem annyira ért hozzá pont elég. Nem kell gyorsírótárat, lomtárat stb-t üríteni.

Amúgy torrent, chrome, firefox, lol, cs:go és teamspeak van csak az asztalomon nekem, a többi alkalmazást kereséssel nyitom meg, hasznos nekem egy videó lejátszó - kmpplayer, egy total comander, notepad ++

2021. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vlc, winamp, winrar, utorrent, bluestacks, afterburner, speedfan, firefox, xbox gamepass, steam, epic games, teamviewer
2021. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Konkrétan mijen programokat keresél?
2021. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, te pedig ezt a bloatwaret törölhetnéd nyugodt szívvel: Driver Booster
2021. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!