Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a gmail?

Nem működik a gmail?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan probléma merült fel, hogy amikor emailt akarok írni és fájlt csatolni hozzá, csupán a galériát mutatja ,mint lehetőség.

A férjemmel ugyanolyan készülékünk van, ugyanaz a frissítés és beállítások, de neki bejön a fájlkezelő a csatoláskor, nekem nem.


Próbáltam weboldalon ( szintén telefon) 3 böngészőt próbáltam ki sikertelenül. Ujratelepítettem, töröltem, kitakarítottam, kijelentkeztem, újraindítottam stb stb amit el lehet képzelni így hirtelen azt megtettem, de nem jártam sikerrel.


Egyedül számítógépen tudok nem csak képet, de fájlt is csatolni, de arra nincs lehetőségem mindig , hogy a gépet használjam.

Köszönöm, ha tudsz segíteni.


Lg K61 android 10.



2021. jan. 8. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bal felül 3vízszintes vonal, menüben egész lent fileok-ra kattint, ezután tudsz tallózni hogy mit akarsz csatolni.
2021. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de ott sem működik csak audió és képek.
2021. jan. 8. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ott a Fileok nevű alkalmazás? Vagy valamelyik másik, pl EFS..?
2021. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pl ES File Explorer
2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs csak annyi hogy " galéria" audio pedig van fájlkezelő a telefonon, más alkalmazások látják a tárhely minden fájlát
2021. jan. 8. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatolt fájl küldése nem működik probléma - PC Fórum

pcforum.hu › Tudástár › Internet › E-mail

Régóta nem tudok csatolt fájlt küldeni sem a freemailről sem a gmailről. Megírom a levelet és csatolnám a fájlt, de sajnos nem ugrik fel az ablak ... Futtatható file-t sem küld el a gmail.hu fiók. ... A chrome nem levelező és nem lehet hozzácsatolni semmit se. ... Én nem írtam, nem említettem telefonról semmit.

2021. jan. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!