Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentezés közben használhata...

Torrentezés közben használhatatlan a gépem. Miért csinálja ezt a "System alkalmazás"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég újratelepítettem a gépem. Újra telepítés után töltöttem le játékokat, stb. Akkor tökéletesen működött.

Az utóbbi időben bármit le szeretnék tölteni torrentről, a letöltési sebességem minden korlátozás nélkül a felére csökkent, miközben speedtestben nem gyengült az internetem, de ahogy nő a letöltési sebesség (0-5 mb/s -ig normális, 7mb/s -nél már használhatatlan a gépem), úgy megy fel a CPU használat. Az a legfurább, hogy nem a torrent alkalmazás használja a CPU-t, hanem a "System". Képet mellékelek, remélem azon érthetőbb a problémám. uTorrentel is próbálkoztam már, most meg a BitTorrentet használom, de mindkettőnél ugyan ez a probléma lép fel.

Esetleg nincs letöltve valami driver? Vagy el van állítva valami?


Előre is köszönöm szépen a segítségeteket,

Zsolt



2021. jan. 10. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:
A kép a problémáról: [link]
2021. jan. 10. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:

processzor hőfokott nézz elsőnek, lehet túl melegszik, de lehet valami vírust összeszedtél és leterheli a gépet.

Eszközkezelőben ellenőrizheted a drivereket.

2021. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 meszike91 ***** válasza:

Milyen procid van?


Esetleg próbáld ki qbittorent-tel vagy deluge-dzsal.

2021. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hali! Köszi a gyors válaszokat, a procim I5 7400 és torrent közben olyan 35-40-45°C-on megy.

A drivereket múltkor egy programmal (driver-booster), amit egy haver ajánlott, minden drivert felraktam, amit kért. Ha minden igaz azzal tán nincs baj.

Vírust kétlem, mert semmi nem történt a géppel, nem lassult ezen kívül, nem csinál semmi olyat, ami fura lenne, szóval nincs észrevehető változás. Torrenten kívül normális a CPU. A System jelenleg 3%-ot használ, mivel nem torrentezek.

2021. jan. 10. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Driver boosterben rollbackelj és ne használd többet
2021. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért használtam a driver boostert, hogy működjön. A használata előtt se volt jó.
2021. jan. 10. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor is csináld meg, amit mondtam. Egyébként a vírusírtód offolja ki a gépet
2021. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!