Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden szempontot figyelembe...

Minden szempontot figyelembe véve milyen böngészőt ajánlanátok mobil, illetve számítógépes használatra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy szinkronizáció, kezesség, reklámblokkolás, gyorsaság, program erőforrás igénye, adatvédelem.

2021. jan. 13. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Firefox. Van beépített szinkronizáció, jól kezelhető és testreszabható, reklámblokkolásra ott a szigorú mód és a uBlock Origin, nem lassú és nem zabál annyit mint a Chrome, biztonságilag pedig rendben van, de ebben segíthet például a privacy badger is.
2021. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: És mit gondolsz az Operáról? Abban van VPN és reklámblokkoló, valamint ugyanúgy uBlock is mehet mellé.
2021. jan. 13. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a firefoxra szavazok, operát ezért nem is próbáltam, mert minden igényem kielégíti.
2021. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DestinyInCap ***** válasza:
100%

Vivaldi... Próbáld ki, rengeteg beállítás, funkció. Nem fogod megbánni szerintem. 4 éve használom és nem volt rá panasz. Legjobb.


Desktop.: https://www.youtube.com/watch?v=feGKcVUjj0s


Mobile.: https://www.youtube.com/watch?v=r49jzjqQkN8

2021. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DestinyInCap ***** válasza:
100%
4. vagyok... Letöltési link.: [link]
2021. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
firefox, vivaldi, brave
2021. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Firefoxra szavazok.
2021. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ami az Operában van az inkább egy Proxy.
2021. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!