Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OSX alatt hogyan lehet a...

OSX alatt hogyan lehet a Reminder-t totálisan és örökre kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Van egy hiba, hogy a Reminder beragad és a CPU-t 200%-on pörgeti. Ha az ember rákeres Google-n, hogy "remindd CPU", akkkor egy csomó fórumban megtalálja ezt a hibát, ami sokaknál előfordul, de senki nem tud rá igazi megoldást, és amiket ajánlanak nem működnek, én az iCloudból is kivettem, újraindítás után se segít, hónapok óta pörgeti a ventillátort bekapcsolásmután, és csak kézzel tudom kilőni a TaskManeger-ben. Szeretném teljesen kilőni, pl. hogy starupnál ne indítsa el egyáltalán, de még ezt se tudom. A Dockon rákattintva nincs is bepipálva, hogy Open at login, mégos indítja. A Settingsben a Usereknél vannak sturtup item-ek, de ott az ilyen rendszerprogramok nem szerepelnek. Hol lehet ezt kilőni?

2021. jan. 14. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős :D

Én évekkel ezelőtt találtam egy fórumban egy terminal parancsot amivel ki lehetett írtani a dolgot.

Keresem, de most nem találom.....

2021. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és örökre írtottad ki? vagy megjavítotttad? mert én régen használtam a Reminder-t, tök hasznos, de mostmár inkább nem használom, ha ez a megoldás
2021. jan. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!