Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word 2007-ben hogy tudok...

Word 2007-ben hogy tudok gondolatjelet írni?

Figyelt kérdés

Nincs a billentyűnön se, de itt se találom hogy hogy kell.

Ha írok kettő sima vonalat (ilyet: - - ) és utána egy szóközt, egy fekete kockáva alakítja csak. Az automatikus javításoknál nem találom, hogy hol van a gondolatjel.



2021. jan. 23. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-

– szerintem erre gondolsz, jelöld ki, másold át ahova kell

_ ez meg alsóvonal


A Word nekem mindig átírja, ha nem tetszik neki a vonalam hossza, amilyenre ő akarja.

Talán azzal van összefüggésben, hogy másmilyen, ha szóközt nyomsz előtte is meg utána is, én ezt nemtom, én csak azt vettem észre, hogy időnként néha átírja; én nem is értem, miért van kettő vonal; én nem foglalkozom vele; hogy most átírja-e vagy nem, mert nekem tökmindegy. Én nem szoktam neki jelentőséget tulajdonítani, úgy is olyan, amilyenre a Wörd átírja; nekem meg egyremegy, mert én csak egy vonalat akarok tenni két szó közé; nekem tehát bármilyen vonal megteszi; lényeg, hogy legyen ott a vonal, ahol én akarom.

Viszont az mindig idegesít, hogy amikor ilyen egymásalá gondolatjeles felsorolásokat akarok tenni, akkor mindig beljebb ugrik a sor; olyankor ki szoktam törölni az entert előle. Meg pl ha ilyet elkezdek, hogy:

1.

2.

3.

Vagy

A)

B)

Nekem az tehát mindig nagyon zavaró, ha beugrasztja a sort; vagy ezt a fajtát pl:

-

-

-

-

átállítja ilyen nagy pöttyökre; mikor én nem is akarok olyan nagy pöttyöket, meg ott is beljebb kezdeni.

Úgyhogy onnan mindig ki kell töröljek egy entert, vagy egy space-t; most nem tudom hirtelen melyiket, nem néztem meg, de valamelyiket.

2021. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*alsó vonalra nem szokta átírni, de amúgy szal az meg _ shift-tel van, és tehát az teljesen rendben is van. :) Ezt amúgy nagyon ritkán használom; szinte soha; pl lehet, hogy hivatalos dologban meg egyáltalán nem is. De a másik az meg olyan , amilyenre a Word írja; csak ne kezdegesse beljebb nekem a sorokat; és legyen ott nekem kábé a szöveg közepével egymagasságban egy vízszintes vonal. Nekem tehát nem számít a hossza.
2021. jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nem a Word-ben szeretnél gondolatjelet írni, hanem neked csak a gondolatjelre, mint karakterre van szükséged:


[link]


parancsolj.

2021. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg kapcsold ki az AutoCorrect-et még.
2021. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!