Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program, amivel...

Melyik az a program, amivel meg tudom nézni térképen, hogy hol mennyire felhős az ég, hol esik, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ragaszkodsz a programhoz akkor javaslom a [link] oldalt,ott tudsz mindent élőben nézni akár magyaroknák akár egész európában,villámtérkép,hőtérkép,felhőkép stb stb és mind élő
2010. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jösz szépen:)
2010. aug. 15. 23:04
 3/5 A kérdező kommentje:
*Köszi szépen:)
2010. aug. 15. 23:05
 4/5 anonim válasza:
az unokaöcsémnek van saját kis időjárás-állomása. vásárolta a neten, kb 60 rugó, de van benne szélerősség-mérő, nap-és csapadékmérő stb. de nem erre a "programra" gondoltál véletlenül? :) ezt és ezeket a méréseket ugyanúgy láthatóvá lehet tenni az idokep.hu-n, javaslom, keresd ott meg a hozzád legközelebb lévőt és percre pontos leszel az adatokat illetően... lehet épp a szomszédodnak van egy:)
2010. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:):) de jóó ilyenről még nem is hallottam:D nem erre gondoltam:S google valami volt a neve azt hiszem, de már nem tudom:D

köszi:)

2010. aug. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!