Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 2000 telepítésénél...

Windows 2000 telepítésénél mit kell mókolni, hogy ne floppira akarja telepíteni, hanem belső meghajtóra?

Figyelt kérdés
Betezsem a telepítő CD-t, betölt néhány fájl, aztán rögtön bedobja, hogy hiányzik a floppy. De nekem NINCS. Mit csináljak, hogy engedje belső meghajtóra telepíteni?
2021. jan. 25. 19:54
 1/7 anonim válasza:
42%

Tisztelt kérdező! Szerintem ne Windows 2000-ret használjon, mert már elavult. Legalább Windows 7-re frissítsen, de inkább 10-re, ha megteheti.

(FM)

2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.:Szerintem a nosztalgia miatt akarhatja.
2021. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Basszus. Első válaszolót már annyi helyen láttam, nettó fszságokat ír mindenhova.
2021. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tényleg sok baj lesz a Windows 2000-rel

(nekem van néhány dolgom floppyn - hogy/hol lehetne lementeni?)

2021. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok belemenni, hogy milyen okból akarsz 2000-et telepíteni, csak megjegyezném, hogy ha aktuális rendszerként szeretnéd, akkor azért tekintélyes mrétékű szívásban lesz részed. Már az XP-nem is gondjai akadnak az újabb szoftverekkel, normális és aktuális böngészőt is nehéz rá szerezni (azért nem lehetetlen: MyPal), de a Windows 2000-nek nagyságrendekkel több problémája lesz.

Amibe pedig belefutottál, az az, hogy nem kompatibilis a hardvereddel. A merevlemezt felismeri egyébként?

Csak egy ötlet: ha egy USB floppymeghajtót csatlakoztatsz, ahhoz mit szól? (Próbálj egyet kölcsönbe szerezni, hátha...)

2021. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki az aki még a mai napig a 2000 ret akarja használni?
2021. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az aki még a mai napig floppyról akar telepíteni?
2021. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!