Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki melyik windows rendszert...

Ki melyik windows rendszert használja és miért,és ki melyiket pártolja?

Figyelt kérdés
Én pl windows 10-et használok sosem rakom fel azonnal a frissítéseket mert tudom ha nem is mindenkinél de tud galibákat okozni asztalin még 1909 van fent a laptopon meg 20H2 mind kettő tiszta telepítés volt.Én nem támogatok konkrétan egy verziót sem csak idegesítő mikor elmagyarázza az ember valakinek,hogy nála jó a windows 10 szóval még csak nem is másra akarom kényszeríteni mert mit érdekel más mit használ akkor az ember pofájába röhögnek ha elégedetten használja mert csak a windows 7 a jó.Jó volt a windows 7 is az biztos.

2021. jan. 28. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Win10 en is konfigurálható a Start menü: ha átkapcsolod tablet módba úgy fog kinézni mint a win8.
2021. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megérteni hogy minek a lepontozás de le ,,,,,,,,,,,,,,rom


most pl angol w10/ 64 gyel vagyok de lehetek 7 el is

2021. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem az egyik géprmen Win10 van a másikon Win7 a harmadikon Win vista a negyediken xp aztán az ötödiken Win7. Nem akarok senkit megbántani de én nekem a Win7 a kedvencem úgy valahogy bejön a felépítése, hiába nem támogatott már!
2021. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mellesleg nekem mindegyik tetszik a nem felsoroltak is Win8, Win8.1 !
2021. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
OS4
2021. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!