Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp miért írja azt,...

Windows xp miért írja azt, hogy nincs bluetooth a gépben, vagy nincs bekapcsolva?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a bluetooth driverét, de a telepítés végén a fentieket írta, és kérdezte, hogyfolytatom-e mindenképp a telepítést. Egy embedded kliens laptopról van szó, igazábóp már rég óta nem volt használva. Most autódiagnosztikára kellene, de szükségem lenne a bluetoothra.

Spec:

2GB 667Mhz RAM

Intel celeron m423

Windows XP professional SP3


A WIFI driverét is magyon mehezen tudtam leszedni, de az már megy. Biztos, hogy tudja a bluetooth-ot, mert benne van a specifikációjában.


2021. jan. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen (gyártó, típus?) laptopról van szó?

Nem lehet, hogy fizikailag lehet életre kelteni a Bluetooth-modult (oldalán, elején, tetején, vagy billentyűkombinációval kapcsolva)?

2021. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hp compaq 6720t


Már olvasgattam erről a laptopról más kérdésekben is, de a bluetoothról nem volt szó. Igazából nem us ismerem annyira, a főnököm hozzámvágta, hogy használjam ezt, majd jövőhónapban kapok egy rendeset.

2021. jan. 28. 16:41
 3/6 TR75 ***** válasza:
Van rajta bluetooth?
2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kézikönyve:

[link]

nem igazán értekezik BlueToothról. Nem lehet, hogy eleve nincs benne?


Aida64:

[link]

segítségével megtalálod, mint fizikai eszközt?

2021. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt írta a bluetoohot.

De aklor megnézem aida64-gyel.

2021. jan. 28. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha viszont nincs benne Bluetooth, tudsz ilyet venni hozzá:

[link]

Viszont lehet, hogy célszerű lenne valami korszerűbb operációs rendszert rátenni, pl. valami Linuxot. XP-s gépet én már nem engednék fel a netre. Persze ez attól függ, mivel kompatibilis az autódiagnosztikai program, amit futtatsz.

2021. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!