Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újraindítás utána...

Bandi908890 kérdése:

Windows 10 újraindítás utána probléma!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek! 🙂

Olyan problémám lenne , hogy a gépem újraindításánál fekete képernyő fogad és nem tölt be a rendszer..! Csak újraindításnál produkálja ezt. Win 10 pro van felrakva a gépre ssd-re , jogtiszta - aktiválva van.

Alaplap driverek feltelepítve , annyi hibádzott , hogy egy régebbi chipset drivert is kellett telepíteni mert az eszközkezelő jelezte.

Plusz még közre játszhat (nem tudom mennyire) , hogy a win. telepítésnél /közben/ hibát írt ki amit a BIOSban úgy tudtam orvosolni , hogy a boot prioritást átállítottam:

Windows boot manager

Samsung 970 EVO

Itt kellett felcserélnem a sorrendet és így sikerült befejezni a telepítést!

Bosszant a probléma jó lenne orvosolni valahogy!

Segítségeteket előre is köszönöm! 🙂



2021. jan. 31. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Bandi bammeg persze hogy nem tudta befejezni, mivel benne maradt a pendrive, vagy nem tudom miről telepítettél, és a biosban be volt állítva, hogy a külsőről bootoljon, ezért jobb esetben ujrainduláskor ismét elindult a telpítő.

Na ilyenkor nem kell tojotázni, csak leállítani, újraindítani, KIHÚZNI azt a ccart, és akkor már normálisan indul el.

Szerencsére még kell neki pár ujraindulás, beállítások, frissítések miatt míg rendesen használható lesz, úgyhogy ne parázz.

Nyomjad!

2021. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Miután telepítette a winfost kérte az újraindítást akkor kihúztam a pendriveot és átállítottam a BIOSban a prioritást

1. Samsung 970 EVO

2. Windows boot manager akkor már úgy is be tudta fejezni a végső beállításokat! -eddig oké

(ha 2. helyen hagytam a SSD-t akkor beszart megint nem indult el a fent említett végső beállítások sem)

Feltelepítettem ezek után az alaplapnak a drivereit és mégsem jó ez a trágya.. nem értem miért nem lehet újraindítani a gépet.. :(

2021. febr. 6. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
:(
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha cicózik még mindi, csinálj egy újrahúzást. Boot menüből is lehet telepíteni, nem szükséges a BIOS-ba menni. 1 helyre a meghajtódat tedd. Újraindítás után nyomogasd a megfelelő billentyűt, amelyik a gépeden előhozza a boot menüt. (F12, F9, DEL szokott lenni, de megnézed a géped alapján, vagy betöltésnél ki is írja általában)
2021. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!