Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jeleníti meg a gépem se...

3R!C0lt kérdése:

Nem jeleníti meg a gépem se az ikonokat se a tálcát. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Windows XP van a gépen..

Mikor bekapcsoltam a gépet, se az ikonokat se a tálcát nem akarja kimutatni... A Windows feladatkezelőt betudom hozni rajta, meg a netet is... A netet is csak úgy tudom hogy a legelején kiadja hogy nem eredeti a windowsom és alul van egy link amire rákattintva behoz egy netes ablakot..

A windows feladatkezelőben és azon belül a folyamatokban megnéztem hogy az explorer.exe-t mutatja-e, és azt vettem észre, hogy jelzi hogy van, de a Memóriahasználatnál a mérő változatlan.. 6116 K mutat mindvégig...

Többször is újra indítottam a gépet, de nem segített.. és jó lenne megmenteni róla az adatokat és a fájlokat...

Hogy javítsam meg? Ma a megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. júl. 14. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Az explorer exe-t zárd be és nyisd meg újra!

Feladatkezelőben az új fülre kattintva!


Lehet, hogy valami elcseszte az asztalkezelődet(explorer exe), akár egy mókolt témázós marhaság is tehette, jön egy frissítés és már szállnak is a fileok!

2013. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is pont ilyensmi történt, de nagyon nehéz volt visszaállítani. Ami fontos, hogy egy létfontosságu Szolgáltatás automatikusan el kéne induljon, de nem indul el. Ezt a futtatással kell elintézni. CTRL+R vagy Alt+R, már nem tudom, de ha megjelenik, írd be: services.msc. Ottan kell legyen egy szolgáltatás, melyet a hibaüzenetben kellett, hogy jelezze... Jelezte?
2013. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak a variációját kipróbáltam sajnos nem vált be de azért köszönöm..

Józsika70.. Sajnos nem tudtam behozni se a CTRL+R-el se az ALT+R-el :/ de azért köszönöm

2013. júl. 14. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
win + r a futtatas
2013. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt sem engedi :/
2013. júl. 14. 11:20
 6/6 ROUGE77 válasza:
0%
Nekem is detto ugyan az a problema. A rendszer helyre allitas megoldotta egy parszor, de ez vissza tero problem,ha nem lenne feladat kezelo semmit nem tudnek vezerelni. Csokkentett modba valo futtatast nem hajtja vegre,pedig elvileg az is segit a dolgon. Szerintem itt mar csak az segit igazan ha masik op rendszert teszunk fel,hala az xp tamogatas megszunesenek....
2014. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!