Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Hogyan állítsam le...

HELP! Hogyan állítsam le Vistában a zenét? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Vista laptopot használok (nem az enyém) bekapcsolom a zenét, és elkezdi nyomni. Nem tudom leállítani! Nem jön fel semmilyen player vagy ablak. HOL KAPCSOLJAM KI? A hangot levettem, de ez nem megoldás...
2010. aug. 16. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon szőkenős kérdés,hogy állítsam le a zenét amit én indítottam el ?
2010. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézd, lehet, hogy marha viccesnek tűnik, de nem értek egyszerűen a Vistához, más a kezelőfelület és valamiért nem használ alapjáraton playert, vagy legalábbis nem látom. Nem olyan, mint az otthoni XP-m, hogy VLC-vel megnyitom, és az ablakban be tudom zárni, itt semiféle ablak nincs. Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor meg ne írj!
2010. aug. 16. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vista laptopot használok (nem az enyém) bekapcsolom a zenét, és elkezdi nyomni."


Hol kapcsolod be a zenét?

2010. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oberle Gábor ***** válasza:

Valószínűleg a zenelejátszó szoftvered úgy van beállítva, hogy ott folytassa a lejátszást, ahol le lett állítva a program.

Melyik progit használod zenelejátszásra? Ilyen funkció van az AIMP2, a Spider Player és azt hiszem a Media Player Classic nevű progiban is. De ezt a funkciót a legtöbb médialejátszó szoftver tudja, ezért jó lenne tudni, te melyiket használod?

2010. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!