Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges hogy a ram miatt...

Lehetséges hogy a ram miatt droppol a játék?

Figyelt kérdés

Asus ROG Strix G G531GU laptopom van.

cpu: i7-9750H

gpu: 1660ti

ram: 8gb 2666mhz

PUBG-ban akár very low-low-medium-medium/high garfikán van tartja a 60 fpst de sokszor ledroppol 58-59re (elég zavaró a szememnek ezek a mini droppok persze van mikor 55re is ledroppol azt se igazán értem) és nem értem miért tudtommal kellene legalább very lowon vinnie stabil 60 fps-en de még akkor is ledroppol 60 alá. A 8gb ram lehet a probléma vagy micsoda? Láttam már ezzel a konfigurációval teszt videókat ott 16gb ram volt a laptopban. Ott very lowon-lowon-mediumon 60 fps felett volt... Akkor a ram miatt droppol?



2021. febr. 5. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dual channel sokat tud fobni
2021. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
Pubg-nak kevés a 8 giga ram. Szóval simán el tudom képzelni hogy a miatt droppol. De amúgy a pubg nem a legjobban optimalizált játék. Nekem pl ha smoke-ba meghyek akkor 100-ról 40-e lemegy az fps.
2021. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az tudom én is de nekem csak 8gb ramom van majd szeretném bővíteni de még nem tdom. A kérdés az lenne hogy a ram miatt droppol az fps?
2021. febr. 5. 09:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Észre vettem hogy gta 5-ben mikor nagyon gyorsan megyek városban akkor is ledroppol akkor itt is a rammal van a probléma?
2021. febr. 5. 09:18
 5/6 meszike91 ***** válasza:
SSD-n van a játék vagy HDD-n?
2021. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SSD van mind a kettő
2021. febr. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!