Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Belehet állítani a YouTube-on,...

Belehet állítani a YouTube-on, hogy egy bizonyos idő elteltével amikor zenét hallgatok ne kelljen megerősíteni, hogy már pedig igen, szeretném tovább hallgatni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő amikor hallgatnám a zenét és állandóan megerősítést kér hogy akarom-e tovább hallgatni... Légyszi segítsetek!

2021. febr. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lehet, prémiumot kell venni. A funkció azért van, hogy aki ingyenesen használja csak, ne legyen neki korlátlan. Ha fizetsz, feloldódik és nem kérdezi többet.
2021. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem.. Köszi. Hogy már mindenért pénzt akarnak lehúzni az embertől.. Kész vicc
2021. febr. 5. 20:14
 3/4 KmsRys ***** válasza:

Ha Firefox böngésződ, van, akkor kell hozzá ez a bővítmény: [link]


Nekem is régóta megvan, és bevált! Pont én is emiatt kerestem egy ilyet, mert engem is zavart a megállás, ha zene listát hallgattam.

2021. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Prémiummal nincs ez az egész. És akár ki akár mit mondjon, ha vesztek akár a családdal, akár a haverokkal közösen nagyon megéri. Így meg a family pack-el apró pénzért meg tudjátok venni. Ingyen zeneletöltés, nincsenek reklámok, ez a szüneteltető hülyeség sincs és telefonon például ha kilépsz a YouTube-ból vagy csak simán lezárod a képernyőd tovább folytatódik a lejátszás.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!