Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja az msn-emnek?

Mi a baja az msn-emnek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben tapasztaltam, hogy a 2009-es msn-em "szarakodik". :S Csak többszöri próbálkozás után tudok vele belépni, mert egy olyan hibaüzenetet kapok, hogy "Nem sikerült bejelentkeznie a(z) Windows Live Messenger Programba...", majd mikor vagy huszadjára nyomok UJRA-t akkor jelentkezik be. Az eddigi baj csak a probléma fele :S Ha be is jelentkezek egy kis időn belül, pár perc, vagy pár másodpercen belül lefagy az msn-en, és az egyész monitor el kezd villogni kb. 2 másodpercenként, szinte semmit sem lehet rajta csinálni, mert az msn hatására az összes megnyitott ablak el kezd villogni :S Próbáltam már Malwarebytes' Anti Malware vírusírtóval és Nod32-vel vírust keresni, mert legutoljára mikor ilyen faja problémám volt a Mawarebytes letakarította a vírusokat. Most is talált 1-et, újra is indította a gépet de még mindig ilyen. Aki tud segíteni kérem írja meg hogy vajon mi lehet a probléma okozója, és hogy lehet ezt orvosolni! Előre is köszönöm :d
2010. aug. 16. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és még pluszba annyi, hogy a meebo-n és az ebuddy-n is próbáltam belépni de oda sem enged be, mert azt írja hogy ellenőrízzel a felhasználónevemet és a jelszavam. Már meguntam. Ne haragudjatok de fingom sincs hogy mi lehet. Az hogy valaki feltörte volna az msn-em ki van zárva, mert az msn-re beenged vagy 20-30- adjára :S
2010. aug. 16. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le az új msn-t.
2010. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azon belül?? A 2009-esnél melyik az újabb??
2010. aug. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!