Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10 alatt jól használható...

Win10 alatt jól használható mail levelező programot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Win10 van a gépemen. A rajta lévő Posta alkalmazás egy rakás hulladék. Állandóan gondom van vele.

Nemrég letöltöttem a eM Client programot. Ez elég frankó kis cucc, bár kissé lassú, de nem bánnám. Viszont nem vettem észre, hogy fizetős. Ma kiírta, hogy még 5 napom van a próbából hátra.

Tudtok nekem ajánlani valami jó, megbízható programot, amivel tudok kezelni 4 e-mail (gmail) fiókot? Esetleg egy rendes törés az eM Clienthez?


2021. febr. 9. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Thunderbird.
2021. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Esetleg másvalami?

Az valahogy nem volt szimpatikus.

2021. febr. 9. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig a Free Download felett egészen kivehetően írja:

After our 30-day free trial, you may decide to use eM Client Free license or upgrade to the Pro version at any time.

[link]


Miért hulladék a Win10 Posta? Milyen fuciókat hiányolsz belőle?

Én 6 emillel használom, maximum a keresére kell odafigyelni, mert a kliens volta miatt nincs minden régi levél a gépen.

A Thunderbirdben nekem sem tetszett pár dolog.

Réges régen volt az Opera böngészőben saját beépített, azt szerettem.

2021. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Msn live messenger.
2021. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Rendszeresen küldtem vele levelet úgy, hogy nem ment el a levél, hanem a postázandó mappába került, onnan viszont sehova nem mozdult. Persze a program sehogy nem jelezte, hogy bármilyen gond lenne vele (teszem hozzá, hogy a fiókokkal, jelszavakkal nem is volt semmi gond). Aztán napokkal később jelezte a címzett, hogy nem kapott tőlem levelet, akkor vettem csak észre, hogy gond van. Ilyenkor leszedtem a programot, majd újra telepítette, és minden működött rendesen tovább.

A kaput viszont az tette be nálam, hogy jelezte egy fontos levélnél, hogy elment, át is tette a programban az elküldött levelek közé. Mégis szóltak, hogy nem ment át a levél. Megnéztem a gmail.comon, és tényleg nem volt a levél a kimenő levelek között.


4 gmail címhez használtam. Azt mondom, hogy kb. 2-3 havonta rendszeresen szívtam vele.

2021. febr. 14. 21:38
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 és még valami a felvetésedre:

"Pedig a Free Download felett egészen kivehetően írja:"

Én pedig ezt írtam:

"Viszont nem vettem észre, hogy fizetős."

Nem is írtam, hogy eldugva jelezték volna felém, hogy fizetős. Bevallottan vállalom, hogy én voltam a bal*asz!

2021. febr. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!