Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Classroomban elég, ha...

Google Classroomban elég, ha csak egyszer elküldi a tanár az 1ik kurzusnak a linkjét, és akkor utána mindig ugyanott lesz; és a tantárgy neve alatt mindig az új, az aktuális meet-link; vagy minden egyes óra előtt el kell küldeni egy új kódot/linket?

Figyelt kérdés

Tehát ha már egyszer van egy linkem hozzá, akkor onnan rá tudok majd menni a többi órákra is mindig?

Vagy kell mindig új link?

Mert nekem eddig egyik órából volt kettő, és az egyiknél a legelső link először nem működött; most nem néztem meg, de lehet, hogy már következőleg mégis újra az első linknél voltunk, ahol először is lettünk volna. (nem tudom, hogy én ezt most így le tudom-e ellenőrizni;de most nem ez a lényeg.) Viszont mondok mégvalamit, akkor lehet, hogy ilyenmódon tudnám mégis leellenőrizni; egyszercsak, ahogy kattingattam, a múltkor bejött egy ilyen oldal, ahol azok a tantárgyak, amelyekből már volt online órám, ott voltak egymás mellett. Két tantárgy van jelenleg egyelőre; és egyikből már volt kettő órám.


Tehát kell mindig hogy küldjön linket, vagy elég az egy, és akkor a tantárgy neve alatt a címsorban kb mindig meglesz az új meet-link?


Előre is köszönöm.



2021. febr. 9. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ott lesz. Nem kell kód a belépéshez.
2021. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. febr. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!