Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » BME Programozás3 tantárgyról...

BME Programozás3 tantárgyról tudnátok mesélni, linkelni pár hasznos dolgot?

Figyelt kérdés

Ha a BMEre jársz, jártál tudnál pár tanácsot adni mit érdemes átnézni rá a nyáron.


Belinkelni a tárgy holnapját. Gondolom ennek a tantárgynak is van egy hasonló oldala mint a Prog2nek az "infocpp".


Igazából a nyáron lesz egy kis szabadidőm munka mellett és gondoltam bele kezdek a tantárgyba és a házi megértésének ha itt van, mert idén is messze a legtöbb időt a prog2 tantárgy vette el.


Esetleg akármilyen jó tanács?

Bármilyen információ?


Előre is köszi.



2020. jún. 2. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Minden le van itt írva. Ha BME-s vagy, bejelentkezve látsz mindent.

2020. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából bejelentkezés után sem mutat többet, ami furcsa mert oda van írva, hogy bejeletkezés után elérhető a tananyag.


Nincs olyan oldala az tantárgynak mint a Programozás 2nek?


Mint ez:

[link]


Ahol a tananyag elérhető?

2020. jún. 2. 01:03
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
2020. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

#3-asnak: az nem az, az a prog1.

Nem, nincs külön oldala, ide kerülnek az anyagok. A JPortáról talán hallottál, de az csak beadó rendszer.

2 évvel ezelőttről lementettem, ha igényled, privát üzenetben adhatok rá linket.

2020. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nézegetheted:

[link]


Amúgy 3. félévről szólva. Szerintem a reelm-mel és az adatb-vel többet fogsz szívni. Mondjuk nekem a prog2-be se kellett sok időt beleraknom. Ha össze kellene hasonlítanom a 3 prog tárgyat, akkor talán a prog1-gyel foglalkoztam a legtöbbet, mivel az volt a legjobban leadva, így szívesen tettem bele időt.

2020. jún. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!