Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy működik egy Keylogger?

Hogy működik egy Keylogger?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi,hogy mondjuk egy szöveges fájlba hogyan tudom beleépíteni. Utánna honnan kapom meg azt, amit az írt, akinek elküldtem a keyloggeres fájlt. Valamint hogyan tudom leállítani/bekapcsolni, ha ez lehetséges.
2010. aug. 17. 01:38
 1/3 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
ha pró programozó vagy megírsz c++ ben 1 olyan programot ami logol minden billentyű lenyomást és ezt elküldi 1 megadott mailcímre/ feltölti valahova. de találsz a neten sok tutorialt, ha van admin jogod a gépen és ki tudod lőni a vírusirtót 1 kis időre az nagy előny! keresgélj youtubén.
2010. aug. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Takysoft ***** válasza:

Általánosságban: sehogy.


pontosítva:

elvben úgy, hogy feltelepíted a célszámítógépre. ehhez javarészt rendszergazdai jogosultság kell. Ezután bekonfigurálod hova mentsen, és hova küldje el az adatokat.

legtöbb keyloggerben van rá opció h jól elrejti magát, de azért okosabb felhasználó ki fogja szúrni a processlistában.

de még ha nem okosabb felhasználó ellen is irányoznád... szinte minden létező keyloggert felismer szinte minden létező vírusírtó. (tapasztalat)

talán még a sima windows defender is... szóval nem igazán fog ez működni.

2010. aug. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100% biztos vagyok abban, hogy a keyloggerek úgy vannak megírva, hogy azon kívül, amit te beállítasz, még elküldik az adatokat 2-3 "beépített" címre is. Egyrészt én így írnám meg, pedig nem vagyok igazi hacker. Másrészt a keyloggereket mégiscsak hackerek írják, akiknek az adatok a "termékük", amit eladhatnak...
2010. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!