Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger, amit távolról...

The Nuke kérdése:

Keylogger, amit távolról lehet telepíteni, és küldi vissza az infókat, olyat ismer valaki?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam már ilyen programokról, de csak azt hittem, hogy felrakom 1 adott gépre, és ott kezeshetem vissza, milyen billentyűket ütöttek le..


De most hallottam/olvastam olyat is, hogy van olyan fajtája is a keyloggereknek, amit távolról lehet telepíteni, titokban, vagy telepíti magát, és megadott időközönként küldi az infókat...


Hát már majdnem mint valami vírus, vagy féreg. :)


Ti tudtok ilyenről?


2011. nov. 6. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán van, de nincs az a tűzfal, amelyik ezt szó nélkül hagyná, hogy te más gépére keyloggert telepíts... Mármint a célszemély tűzfala illetve vírusirtója. Persze ha az a másik engedi ezt, akkor lehet ... :))
2011. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!