Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FontBase font managger program...

FontBase font managger programban hogy lehet visszahozni az alap betűtípusokat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni a FontBase programot, de egy véletlen mozdulattal kitöröltem azokat a fontokat, amik alapból benne voltak (aszt hiszem 2033db). Csak azok maradtak meg, amiket én töltöttem fel rá.


Egyébként a PROVIDERS felírat alatt található GOOGLE résznél a 3pontra mentem rá és véletlenül a Deletre kattoltam... :@


Gondoltam, ha törlöm a programot és letöltöm újra, akkor újra meglesznek az alap fontok és akkor visszatöltöm a többit... Hát nem jött össze, ugyan úgy csak azt mutatja, amit én adtam hozzá utólag...


Valakinek esetleg ötlet hogy ezt hogy lehetne megoldani?...


Köszönöm előre is!



2021. febr. 16. 18:10
 1/6 CspCsj ***** válasza:
100%

A hivatalos leírás szerint, az alapállapot visszaállításához törölni kell a "C:/Users/FELHASZNÁLÓNÉV/AppData/Local/Programs/FontBase" mappát.

[link]

2021. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki tudtam törlölni! Köszönöm!


Viszont most meg nem engedi újra telepíteni, ha letöltöm, akkor kb olyan 40%-nál megáll... Pedig megnéztem direkt, hogy Windowsos legyen, kitöröltem a régiből mindent (tényleg mindent..) nem tudom mi lehet az akadály :(

2021. febr. 17. 11:29
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Próbaképpen telepítettem ezt a programot, majd töröltem a mappáját, ahogy javasoltam - és újratelepítésnél nekem is azt írta, hogy "sikertelen telepítés".

Gyorsan végigkerestem, hány egyéb mappát hozott létre, de a törlésük után is sikertelen telepítést írt.

Aztán gyorsan a rendszer regisztrációs adatbázisából is töröltem a program nyomait, de maradt a sikertelen telepítés.


Végül az Asztalról töröltem a program ikonját, és ekkor sikeresen telepítette.

Szóval töröld a program ikonját az Asztalról és menni fog az újratelepítés.


Egyébként a Google betűtípusainak visszaállítása: (ha megint letörölnéd)

PROVIDERS felirat melletti három pötty > Import Google fonts

2021. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ!

Sajnos nincs már kint a program ikonja az asztalon, gyakorlatilag mindenhonnan töröltem, még a lomtárat is megnéztem, de most sem engedni... :(

De próbálkozom még a megoldással. Ha meglesz, akkor az utolsó mondatban leírtak hasznosak lesznek, köszönöm azt is!

2021. febr. 19. 16:14
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a mappák és a rendszerbeállítások törlésére is szükség volt.

Egyébként 3 mappát és 4 rendszerbejegyzést töröltem. (plusz az indítóikont)


Mappák:

- C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Programs\FontBase

- C:\Users\USERNAME\AppData\Local\fontbase-app-updater

- C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\FontBase


Rendszerbejegyzések törlése > Start menü > egyből írd: Beállításszerkesztő > feljebb a találatoknál indítsd > bal szélen a következő kategóriákat töröltem:

- HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\ffc1e284-e25b-515d-b453-93eb9fe955eb

- HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ffc1e284-e25b-515d-b453-93eb9fe955eb

- HKEY_USERS\S-1-5-21-1606107841-2318576200-2964499442-1001\SOFTWARE\ffc1e284-e25b-515d-b453-93eb9fe955eb

- HKEY_USERS\S-1-5-21-1606107841-2318576200-2964499442-1001\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ffc1e284-e25b-515d-b453-93eb9fe955eb

2021. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm még egyszer! Így már végre sikerült.


A Beállításszerkesztő mappáiban még találtam rendszer bejegyzéseket, azt töröltem és így végre újra tudtam telepíteni :D

2021. febr. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!