Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a google maps...

Hogyan kell a google maps programban a mérföldet átállítani km-re?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb felül a saját ikonos > settings > 11. A listába nálam a "distance units"
2021. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam bal oldalon van a menű. Laptopon vagyok, és Chrome böngészőn.
2021. febr. 20. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ohh, azt hittem telo.
2021. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb alul, ahol kiira léptéket ott kattints. Nekem akkor átrakja idiótába (amcsiba) és és utána km-be.
2021. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik, hogy ha csinálok egy keresést A pontból B pontba, akkor megjelenő bal oldalt a két pont kijelölése alatt a BEÁLLÍTÁSOK menü. Arra kattintva lehet állítani a km-t vagy mérföldet.
2021. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm "anonim", ez tényleg nagyon egyszerű, csak rá kell kattintani, rájöhettem volna magam is:).
2021. febr. 21. 07:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért Európában km-t használunk. Erre magától is illene rájönnie a Google-nek.
2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim! Talán azt is tudod, hogyan lehet adott ponthoz magassági adatot kinyerni (akár lábban is érdekelne a dolog)? Üdv
2021. febr. 21. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Háát azt tudom, hogy egy útszakaszon mutatja, milyen magasságokat vannak, de egy pontban, hogy milyen magasság van, azt nem tudom, hogy mutatja. Azonos pontot meg tudsz adni neki kiindulásnak és érzekésnek is, és akkor mutatja a magasságot:


[link]

2021. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!