Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Nero Wave...

Hogyan tudom a Nero Wave Editor 4 programban a létrehozott mp3 fájlok kbps-t (Kilobytes Per Second) átállítani?

Figyelt kérdés
Gyárilag 80 kbps, de nem valami jó minőségű, én 128 kbps-re szeretném beállítani.
2013. máj. 9. 09:28
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Menüsorból Beállítások-Audió Formátum Beállítása-Encoders-Mp3>errekét kattintás.

Kijön egy ablak, ott kétféle legördülő menüből lehet választani, a felsőből Fast, Medium, Highest, illetve alatta a másikban lehet a kiválasztott bitrátát beállítani. Arra ügyelj, hogy azonos bitrátával van monó és sztereó is, jót válassz!

2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és nem kilobájt/sec, hanem kilobit/sec, mint a nevében (kbps) is benne van. Persze a lényegen ez nem változtat. Viszont (szerintem) a 128 fölé érdemes egy kicsit menni. Igaz, hogy a fájl valamivel nagyobb lesz, de a minőség érzékelhetően jobb.
2013. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!