Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell ahhoz,...

Milyen program kell ahhoz, hogy működjön a webcamom?

Figyelt kérdés
Nem találom neten,hogy melyik lenne a megfelelő hozzá...egyébként genius webcamom van.de nem működik.
2010. aug. 17. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit adtak hozzá, cd-n. Ha nem adtak, akkor jó eséllyel ki is dobhatod, annyi webcam van, esélytelen illesztőprogramot találni.
2010. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

(típus számot nem írtál!) így nehéz jó választ adni..

2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

közvetlen link:

[link]

2010. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Válasz egyszerű és nagyszerű: a megfelelő driver kell hozzá.


Ahogy fentebb írtál, kapnod kellett volna egy CD-t mellé. De ha szomszéd Józsikától vetted driverek nélkül, akkor pár nap internetes keresés és jó esetben meglesz. Ha nem, akkor kuka.

2010. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Win Vistához és 7-hez már nem kell driver szinte semmihez, ha XP-d van akkor net. Érdekes hogy nem adtak hozzá, mert a Genius nem egy noname márka...
2010. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez a nem kell driver szinte semmihez eléggé relatív dolog.


Ha nem teszel fel drivert, utána meg jönnek ide a kérdések, amivel már találkoztam párszor, hogy "ezek a fos Win7-en ez és ez...", pár napja találkoztam a "Miért lassú az internetem Windows 7 alatt" kérdéssel, alatta pedig a válaszok: "mert szar, használj XP-t". Mert az nem szar?

Win7-nek is azért kell driver elég sok mindenhez... legalábbis az alap dolgokhoz nagyon is. Sőt! XP-n nem kellett feltennem a hálókártya driverét, Win7 alatt fel kellett, mert lassú és szaggató volt a net. :S

2010. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!