Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó vágóprogramok...

Milyen jó vágóprogramok vannak jelenleg?

Figyelt kérdés

Leszedtem nemrég a Vegas próbaverzióját, és azt vettem észre hogy nagyon le van maradva. Régen tudom hogy népszerű volt, de úgy látszik mára eljárt felette az idő. MKV kiterjesztést egyáltalán nem kezel, x265-ös kodeket se, sőt még x264-et se igazán. Tehát a manapság népszerű videóformátumok teljesen kilőve, maradnak az avi, az xvid, MPEG2 meg hasonlók. Vagy csak a próbaverzió ilyen korlátolt? Megnéztem neten, vannak fórumok, ott is azt írják hogy nem kezel gyakorlatilag semmit, szóval szerintem a végleges is ilyen lehet.

Milyen alternatívája van? Lehet fizetős is akár. A Vegas kezelőfelülete tetszik, valami hasonlót keresnék. Nem kell nagyon komolynak lennie, egyen meg mindenféle formátumot, lehessen könnyen videót darabolni és darabokat időben pozícionálni vele, valamint fade in/out effekt legyen benne, a kép és hangsávon is.



2021. febr. 27. 14:15
 1/7 anonim válasza:
Használtam Vegast, de nem volt túl kezes egy program, lassú is volt és igen, a jelen kiterjesztésekkel nem tud mit kezdeni. Az avi a TV-men nem jó, minden más igen, így muszáj voltam mást keresni. Így véletlenül akadtam a Movavi-ra, amit elég könnyű használni, igaz nem is egy király kategória a vágó programok között. Nekem megfelel, igaz néha hiányolok belőle ezt-azt.
2021. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PowerDirector pl.
2021. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Movavit én is szeretem, meg az Adobe Premier Pro is jó:)
2021. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kipróbáltam a Premiere Pro-t, az is ugyanolyan szar. Se az mp4-et, se az mkv-t nem eszi meg. Neten azt találtam, hogy ha átírom a kiterjesztést avi-ra, akkor jó lesz. És tényleg nem dobott behúzáskor hibát, viszont az mp4-nél nem jól érzékeli a videó hosszát, az mkv-nél jól, de egyiket se lehet normálisan lejátszani, tiszta zaj a hang meg a kép. Szóval ez se ér semmit.

A movavi-t is leszedtem, ez jónak tűnik. Még csak annyit csináltam hogy behúztam egy mkv-t és semmi problémája nincs vele, szét is tudtam vágni 2 felé, szóval valószínűleg jó lesz.

Köszi a segítséget.

Érdekes hogy a "nagy" programok hogy elvéreznek a mai formátumokkal. Nem is értem minek fejlesztik őket, ha használhatatlanok.

2021. márc. 3. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a programok véreznek el hanem a tört bugos kalóz szutykok amiket leszedsz, sony vegas és a premiere pro also hangon 500 dolcsi kétlem hogy kiadtal volna erte annyit
2021. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki, de nem is kell, ugyan azt tudják a tört verziók is, nem véreznek el. Vagy működik minden funkciója, tehát aktiválva van, vagy nem, tehát nincs aktiválva, amit ki is jelez. Nincs köztes állapot.
2021. máj. 1. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Te mondtad hogy baj van velük szóval hiaba tudjak ugyanazt ha megse. Az eredeti nem fagy ki es rendesen működik
2021. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!