Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom felrakni a Windows...

Nem tudom felrakni a Windows 7 -et, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most Vistám van és szeretném kipróbálni a Windows 7 -et de sehogy sem akar bebootolni pedig már mindent megpróbáltam BIOS -ban is de semmi. Köszönöm előre is!
2010. aug. 18. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
win7-es DVDről ha bootol a gép nyomni kell egy gombot, amikor kiirja, hogy ne a merevlemezről töltse a rendszert. Ha ez nem jelenik meg, akkor vagy a DVD vagy a bios beállitások nem jók.
2010. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ott kiis választom h DVD -ről bootoljon de még akk sem jó tölti be a vistát utána...lemez hiba meg nem hiszem h lehet mert 2 lemezről is próbáltam
2010. aug. 18. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a gép?
2010. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tavaj októberben vettem
2010. aug. 18. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor passz. Ez lett volna a tippem:

[link]

Azért olvasd végig hátha segít valmit.

2010. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 18. 09:31
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ez még mindig nem akar bootolni. Ultimate Boot CD -t bootolja de win 7et nem és sztem minden úgy van beállítva ahogy kell...aki még tud vmi megoldást az írjon pls
2010. aug. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!