Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Hello! Ma vettem észre, hogyha Discordon lévő bármilyen ismerős profilképére rányomok, nem mutatja a profilját. Először karikázik 5 másodpercet, aztán következőt írja: O-ó! Ennek a felhasználónak nem látjuk az adatait. És ez van mindenkinél. Indítottam már újra a telefonomat, és töröltem/újra letöltöttem a Discordot, de semmi változás nincsen. Mit kéne csinálnom?

2021. márc. 3. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mivel nemtudom mi lehet pontosan a probléma, azt szeretném kérdezni, nem használsz vpn-t, kérdező? Esetleg, tűzfalat? (Dataeye) Vagy bármi ilyesmit. Ezek akadályozhatják a discord-ot az internetes dolgokban, meg bármi más programot is, ezt tapasztaltam korábban.
2021. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vpn-t néha használtam, de mára már nem. Tűzfalat meg sosem használtam
2021. márc. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!