Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3 db iso fájl 1 cd-re, vagy...

3 db iso fájl 1 cd-re, vagy pendrive-raa? Részletek lennt

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy 3 db programot szedtem le, 3 külön iso fájlban, de darabja kb 150 mega.

Nem én szeretném használni, hanem egyik ismerős kislányt szeretném meglepni ezekkel a játékokkal. Lehetséges valahogyan az, hogy ne darabonként kelljen kiírnom, hanem egy cd-re ráférne, esetleg kiírás nélkül, hogy pendriveról fel tudjam telepíteni?

Ami fontos lehet: nekik nincs internetük, ezért itthon töltöttem le (ha az ő gépükön kell valami plusz program, akkor arról is nekem kellene gondoskodnom).

Nekem van daemon toolsom, de még sosem írtam így ki semmit, hiszen a gépen meg tudtam nézni.


Valaki segítsen, legyen szíves, sajnos nem vagyok járatos ezekben a dolgokban... (úgy látom egyenlőre, mert muszáj lesz...)

Ha csak egy linket tud valaki mutatni, az is jó, megpróbálom kiokoskodni!

Köszönöm előre is!


2010. aug. 18. 17:25
 1/2 anonim válasza:
simán adatlemezt kell kezdeni és oda bedobálni az iso-kat
2010. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor a másik gépre kell egy daemon tools, vagy valami hasonló, nem?
2010. aug. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!