Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam Remote Play hogyan...

Steam Remote Play hogyan működik? Lehet vele ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Ha van egy erős gaming PC-m meg egy nyilván nem játékra szánt laptopom, akkor megtehetem azt, hogy laptopról játsszak, viszont a gaming PC dolgozzon?


Nem feltétlen csak Steam Remote Play megoldás érdekelne.. ha van vmilyen kábeles, vagy egyéb online megoldás, az is szóba jöhet.


Gondolom meg fogjátok kérdezni, hogy "Mégis mi a francért? Miért nem veszel egy monitort?", így leírom. Van monitorom, csak az egy szimulátorhoz van, amit később el szeretnék adni, viszont külön monitort csak gameleshez nem akarnék venni, ha nekem a laptop Full HD IPS LED kijelzője is bőven kielégíti az igényeimet. Illetve ha pl elmegyek otthonról, akkor nyilván nem vihetem magammal az asztali gépet, külön monitorral meg pláne nem.. de szeretnék lenne játszani, így viszont már amúgy is jó lenne egy full online megoldás.



Vagy ha úgy döntök, hogy eladom a szimulátort, akkor adjam el a gaming rig-et is és Geforce Now fél éves előfizetés 10.e ft-ért?


Annyira nem tudom ezeket, hogy melyik éri meg, meg, hogy hogy működnek.. jó lenne egy tapasztalt segítség.



#geforce now #steam remote play
2021. márc. 13. 06:41
 1/2 A kérdező kommentje:
*szeretnék játszani (lenne nélkül.. csak eredetileg azt írtam, hogy "jó lenne játszani" amit kijavítottam erre, csak otthagytam a "lenne"-t)
2021. márc. 13. 06:42
 2/2 anonim ***** válasza:
távoli asztali eléréssel egyébként lehet ilyet csinálni, h laptopodról rá csatlakozol az asztali géped,re viszont a delay sok, ezért pl fps játékokat rossz játszani rajta. Akkor már cloud gaming szolgáltatóknál nézelődnék, ott a delay minimális.
2021. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!