Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani Outlook...

Hogyan lehet megoldani Outlook 2016-ban, hogy két fő között folytatott többszörös levélváltás végén a "Továbbítás" lehetőséggel CSAK az utolsó levél kerüljön továbbításra (harmadik félnek)?

Figyelt kérdés

Én csak azt a verziót ismerem, amikor a Továbbítás-sal a teljes levélváltás -annak összes előzménye- egyben továbbításra kerül.

Én csak a legutolsó levelet szeretném továbbítani harmadik félnek.



#Outlook 2016 #Levél továbbítás #Többszörös levélváltás utolsó levelének továbbítása
2021. márc. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mire gondolsz, de tévedsz. Továbbításkor csak és kizárólag egy levél továbbítódik, mégpedig az, amelyiknél a továbbítás gombot megnyomod.

Az már egy másik kérdés, hogy az a levél tartalmazhat idézeteket az előző levelekből. De technikailag az is a levél része, és nem külön levél.

Amúgy nem tudom, hogy létezik-e rá automatizált megoldás, de ilyen esetben tökéletesen működik az, ha kézzel kitörlöd a szükségtelen részeket. ;)

2021. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h az nem az utolsó levél váltás, ahogy az előző írta, hanem konkrétan a levél. Ha lejebb mész benne, akkor látod a tagolásokat. Kézzel törölni a legjobb megoldás.
2021. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tökéletes számomra a megoldás, amit javasoltatok.
2021. márc. 17. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!