Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS studio eszméletlenül...

OBS studio eszméletlenül szaggat... Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

OMSI 2-t szeretnék játékfelvétellel felvenni, eddig mindent így csináltam és nem szaggattott. Amikor veszem fel nem szaggat, csak ha visszanézem. Egyszer volt már hasonló, akkor magától elmúlt vagy nem tudom.. Amióta így megy már vagy 1 hét eltelt.


PC:

i5-3470 3.20 GHz

14GB RAM

SSD 1 TB (oda akarom rögzíteni)

HDD 250 GB (Windows 10 pro)

Nvidia GeForce GT 1030 (nem GTX!!)



2021. márc. 18. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
felvételnél a felbontást, ha alacsonyabbra állítod, akkor is szaggat, vagy nem lehet, h kevés fps-el rögzíti? mást veszel fel, akkor nem szaggat?
2021. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent tökéletesen tudtam venni. Semmit nem piszkáltam, én sem tudom hogy egyszer csak minden szaggat. Bal alul rögtön írja, hogy túlterhelt kódolás. Felbontással, bitrátával, FPS-el szórakoztam sehogy nem jó.
2021. márc. 18. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a videókártya. Nekem RX580-am van azzal is nagyon extrémen laggol.
2021. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de megoldottam. Végülis nem videokártya probléma volt, de azt nem ártana cserélni, mert tényleg gyenge, de nekem a kimeneti skálázott felbontás volt 1366x738-ról 1364x738-ra állítva. Ezért szaggatott.
2021. márc. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!