Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Hogy lehet letörölni a...

SOS! Hogy lehet letörölni a 'VLC media plaxer' programot? Eszméletlen sok helyet foglal :S

Figyelt kérdés

Moovie-n akartam filmet nézni, de bénázott az átirányító oldal. Azt hittem, tényleg azt kell telepíteni, amit kiajánl. Letöltöttem, feltette, utána vettem észre, hogy 11% maradt szabad a gépen. Rámentem a Start menüből, kikerestem a mappáját (VideoLAN), rávittem az egeret és nem volt olyan, hogy uninstall. Hol lehetne ezt akkor megtenni?! Félek, hogy elszúrtam valamit!!! :(


Nagyon örülnék minden válasznak...

Köszi!



2013. máj. 15. 17:38
 1/10 Komplikato ***** válasza:

A VLC kemény 22MB-os program, se több, se kevesebb. Ha ráteszed a BluRay hacket az plusz néhány kilobyte. Te a filmet töltötted le szerintem a VLC könyvtárába.

Ha meg átirányító oldal rakta fel a VLC-t és nem te, akkor eleve trójai és vírus gyanús az egész történet.


Az "uninstal" meg egy Windows 98-ból marad marhaság, a vezérlőpulton ajánlom figyelmedbe a "Programok eltávolítása" gombot, ha ott se látszik a VLC, akkor van gáz.

2013. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem foglal sokat, de am a vezérlőpult programok telepítése és törlése alatt ha megtaláltad megnyomod az eltávolítást és kész.
2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg akartam keresni a VLC könyvtárat, a C meghajtón a Windows mappában, és azt láttam, hogy kék címmel voltak mappák, hasonló névvel, ráadásul csomó :S Én is attól félek, hogy valami vírust magába szippanthatott :'( De van vírusirtóm, Symantec ráadásul! :/
2013. máj. 15. 17:52
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy most kapcsol ki a gép, frissítéseket telepít, szóval várni kell a teljes kikapcsolásra. Ha megvan, visszakapcsolom és megkeresem a Vezérlőpulton azt a telepítős-eltávolítós dolgot. Elvileg ott fel kéne listázva lennie minden programnak?


Ja, és köszi a gyors segítségeteket...

2013. máj. 15. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez online scanner, futtasd le: [link]
2013. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez miért jó? Megmutatja, ha vírusos volt az a program? Sajnálom, de nem vagyok egy informatikai zseni... :(
2013. máj. 20. 13:07
 7/10 rikanov válasza:

Ti még hisztek az ingyenes nézhető premier filmekben és sorozatokban ? Meg a Télapóban is?


Hihetetlen, hogy ennyi ember képes még mindig megkajálni a mooviecc szerű oldalakról bekapott trójai szarokat.


Nem tudom, hogy feltűnt-e , de filmnézés előtt, a böngésződbe ágyazott VLC-re emlékesztető "média lejátszó" program valamennyi linkje kamu oldalakra irányít(ana) át..

Te meg ész nélkül engedélyezted innen egy névtelen "bővítmény" telepítését a gépedre, ami valamilyen varázslatos módon a VLC hivatalos oldaláról nem érhető el...


Ez meg nem a VLC hibája, hanem a "tipikus windows useré" , már ne is haragudj!


Végezetül: ezt az posztot véletlenül sem lehülyézésnek szántam.



Javaslat: szerezz be egy korrekt (és legális) vírusírtó csomagot, szkenneld a géped és legközelebb legyél kicsit gyanakvóbb az "ingyenes" internetes tartalmakkal, ha lehet...

2013. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az online scannerek egyszeri használatra szánt, ingyenes vírusirtók.

A te géped esetében már csak egy formázás segíthet. Vagyis újra kell telepiteni.

2013. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

rikanov válasza:


Ti még hisztek az ingyenes nézhető premier filmekben és sorozatokban ? Meg a Télapóban is?


Hihetetlen, hogy ennyi ember képes még mindig megkajálni a mooviecc szerű oldalakról bekapott trójai szarokat.


Nem tudom, hogy feltűnt-e , de filmnézés előtt, a böngésződbe ágyazott VLC-re emlékesztető "média lejátszó" program valamennyi linkje kamu oldalakra irányít(ana) át..

Te meg ész nélkül engedélyezted innen egy névtelen "bővítmény" telepítését a gépedre, ami valamilyen varázslatos módon a VLC hivatalos oldaláról nem érhető el...


Ez meg nem a VLC hibája, hanem a "tipikus windows useré" , már ne is haragudj!


Végezetül: ezt az posztot véletlenül sem lehülyézésnek szántam.


Javaslat: szerezz be egy korrekt (és legális) vírusírtó csomagot, szkenneld a géped és legközelebb legyél kicsit gyanakvóbb az "ingyenes" internetes tartalmakkal, ha lehet...


# 7/8 06-22 15:27 Privát üzenet


#7

Sosem szoktam letölteni ilyeneket, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezek nem az eredeti programok, meg vírusosak lehetnek, és a többi ínyencség... A gép már önmagában öreg, szerencsétlen már nem úgy működik, ahogyan a megvásárlás után. Egyszerűen nem jött elő az a gomb, amivel tovább kellene léptetni. Kerestem, mire odajutottam, hogy egyszer csak letöltötte a programot. Amúgy azóta már eltávolítottam, de a gépet sem használom.

Vírusirtóra reagálnék: teljesen jogtiszta, kemény pénzért telepített vírusirtó van a gépen. Nem is akármilyen vírusirtó, Mo. egyik legjelentősebb cégénél is minden gépen ez van. Szóval nem ócska :)

Ja, és ilyen online filmnézős cuccokat sosem nézek, nem szeretem. Csak akkor kellett egy filmelemzéshez a suliba egy film, ami nincs meg sem DVD-n, se semmi. És ugyebár anélkül nem lehet írni valamiről, hogy nem láttam azt... :)

Köszönöm a segítségedet, egyáltalán nem vettem "lehülyézésnek", persze nyugodtan gondolhatod ezt, de hidd el, sosem szoktam ilyeneket letölteni. A gép teljesen megbolondult azon az oldalon. De tényleg köszi!


#8

Miért kéne újratelepíteni a gépemet? Miért kéne újraformázni az egészet? Él és virul, nincsen vele semmi... :| Megnéztem, úgy működik (nagyjából), ahogyan egy lassan 7 éves laptopnak kell. Nincs már a helyzet magaslatán, de semmi nyoma nincs annak a malőrnek a VLC (?) miatt.

2013. júl. 4. 02:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, elfelejtettem kitörölni a #7 hozzászólását, ami alapján válaszoltam :D Nem hiába, már 2:29 van...
2013. júl. 4. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!