Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint-ben hogy lehet sok...

Paint-ben hogy lehet sok képet egymás mellé szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy van két kép, (egy táncos és egy hangszeres, de ez most nem fontos) és ezeket szeretném egymás mellé rakni, hogy egy képen szerepeljenek, de nem tudom hogy kell. Gondolom kicsinyíteni kell, meg stb. De azt sem tudom hogy kell.:( Meg azt sem, hogy hogy tudom berakni egyik képet a másik mellé.

Ha van egy kis időtök segítsetek nekem légyszives!


2010. aug. 19. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerű, megnyitod az egyik képet paintben. megnyitsd egy másik paintet, kivágod a részt ami kell belőle ctrl+c és a másik paintben, ahol ott am ásik ctrl+v, beilleszti, még mozgatni is tudod hova szeretnéd. ha 2 teljes képet akarsz egymás mellé tenni, ugyanez a dolgod, csak a második képnél az egész kijelölöd(négyzetes kijelöléssel)
2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megnyitsd=nyiss meg

bocsi

2010. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez GIMP-nél is ugyanígy működik? Mert most azt töltöttem le ép....
2010. aug. 19. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!