Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operációsrendszer telepítése...

Operációsrendszer telepítése csak cd-romról lehetséges?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a windows-t szeretnék linux-ot felrakni,de a laptomon meghajtójával valami baj van,nem olvassa a lemezeket.Szóval lehetne esetleg pendrive-ról is telepíteni? vagy az hülyeség? előre is köszi!
2010. aug. 19. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a Suse linuxot ajánlom, mert az a legfelhasználóbarátabb a windows-ról átállók számára, és egy csomó hasznos program alapból rajta van (Firefox, OpenOffice). Ingyenes és lehet pendriveról is telepíteni, de ha jól tudom szinte az összes linuxot lehet.
2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. aug. 19. 13:22
 3/6 A kérdező kommentje:
betudnád esetleg linkelni,ahonnan letölthetem?
2010. aug. 19. 13:25
 4/6 anonim válasza:
A legtöbb linuxot lehet pendrive-ról, vagy egyéb USB/firewire eszközről (így USB-s DVD-ről) és hálózatról is telepíteni.
2010. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


(népszerű linuxok még felénk: mandriva, ubuntu)

2010. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Detto ebben a helyzetben vagyok, en Fedorat probalom meg telepiteni hetvegen penrol mert nekem is a cd/dvd irom meg van halva:) Ja amugy igen lehetseges, meg nem olvastam utana,csak valahol olvastam hogy lehet, szoval hajra.
2010. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!