Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vista alatt lehet használni a...

Vista alatt lehet használni a Wordot, vagy valami hasonló normális szövegszerkesztő programot, ami kezeli a . doc fájlokat?

Figyelt kérdés
Bocs, ha kicsit tudatlan a kérdésem, még soha nem használtam Vistát, de nemsokára talán fogok és nem tudom mi működik rajta jól?
2008. dec. 4. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A Word 2007 biztosan működik Vista alatt.
2008. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó de gyors vagy:) köszi! És ez jár hozzá, tehát ha veszek olyan laptopot amin rajta van gyárilag Vista, kapok, vagy külön lehet rátenni?
2008. dec. 4. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az office programcsomag nem tartozéka az oprendszernek, tehát nem jár hozzá. A laptop gyártója természetesen felteheti rá, de az külön pénz (kb 30-50 rúgó). Főleg ha minél olcsóbbá akarja tenni a gépet. Amúgy van az ingyenes StarOffice (magyarul is tud), az elboldogul a doc-al, feltéve, ha nincs benne visual basic makró.
2008. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2008. dec. 4. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
A Microsoft Office 2007et is le lehet ingyen tölteni...
2008. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!