Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word probléma. Nem...

Microsoft Word probléma. Nem mozdul a kurzor, ha szóközt vagy entert nyomok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak akkor mozgatja a betűíró kurzort, ha betűket vagy szimbólumokat írok. Ha szóközt vagy entert írok, a kurzor mozdulatlan marad.


Ha a szóköz nyomkodása után beírok egy igazi karaktert, akkor megjeleníti az összes szóközt, amit előtte beírtam.



Nagyon idegesítő. Nem látszik, hogy hány szóközt nyomtam egy szó után, amíg újabb szót nem írok.



Nem tudom, hogy érthető-e amit írtam, megpróbáltam a legjobb tudásom szerint megfogalmazni ezt a kérdést.


Mi erre a problémára a megoldás?



2021. ápr. 4. 05:08
 1/2 anonim ***** válasza:
PC újraindítás, Office újratelepítés megvolt? Én először ezekkel próbálkoznék... Mikori Office, melyik verzió?
2021. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

PC újraindítás megvolt.


Gondoltam az Office újratelepítésére, de inkább kiírtam ezt a kérdést, hátha van egyszerűbb megoldás.

2021. ápr. 5. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!