Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám berakni a...

Hogyan tudnám berakni a magyarosítást az Assassin's Creed Odyssey-be?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a magyarosításhoz való verziót viszont nem tudom berakni, hogyan tudom megoldani ezt?

2021. ápr. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nincs a játékhoz magyarítás, magyarosítás meg pláne nincs.
2021. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De van itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=F7SrMJlWB60&t=976s

rámentem a fb oldalra ott megkerestem letöltöttem a zip.file-t de nem tudom melyik mappát kell bemásolni melyik mappába... Esetleg tudna valaki segíteni?

2021. ápr. 4. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez Google fordítós katyvasz, nem magyarítás. Még a "magyarosítás" is dícséret lenne neki. Csak, hogy nevezzük nevén a gyereket.


Amúgy csak egy helyre tudod másolni, a játék mappájába, felülírva az ottani két .forge fájlt. pl. Steames verzió esetén C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Assassin's Creed Odyssey (meghajtó betűjele értelemszerűen lehet más) illetve uplay esetén megint más, de a kliensben a "tulajdonságok" alatt meg tudod nézni, ha nem tudod hova telepít.

2021. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!