Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítés darabolása 2 dvd...

Telepítés darabolása 2 dvd lehetséges? és hogyan?

Figyelt kérdés

A gond az lenne, hogy vannak letöltött játékaim. de helytakarítás céljából kiírnám őket dvd-re. a gond csak az, hogy a dvd-nek kisebb a kapacitása, mint a játék telepítőrészének (feltelepítve mégnagyobb...). meg lehetne úgy csinálni, mint a több cd/dvd-s programoknál, hogy a "szétvágom" a telepítést, így kérni fogja a másik dvd-t, ezáltal kiírhatom két dvd-re? (remélem érthetően fogalmaztam ^^")

és mégvalami. Légyszives a válaszotokban TÉNYLEG válaszoljatok, necsak engem szidjatok, hogy milyen vagyok, hogy letöltöm a játékokat/programokat, ahelyett hogy jógyerek módjára megveszem a boltban...


2010. aug. 20. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ilyet úgy szoktam kiícrni, hogy feldarabolom kettőre, ezt megteheted például Free Commander-el, WinRAR-al, vagy csak simán a fájlokat kettéválasztod azáltal, hogy kiveszel egy nagyobb mappát a játékból (iso esetén be kell tenni Daemon Tools-ba, az egyik adat DVD-re írd rá pl a mappák felét, a másikra a másik felét), így telepítés előtt össze kell tenned úgy, hogy létrehozol egy mappát a gépen, amire mindkét DVD-ről belehúzod a fájlokat, és utána már lehet telepíteni.
2010. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!