Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kér a youtube bankkártya...

Miért kér a youtube bankkártyaszámot egy 18 éven felülieknek készült videó megnézése elôtt?

Figyelt kérdés
Egyik Mucsi videónál ezt dobta fel a youtube hogy igazoljam hogy 18 évesnel idősebb vagyok. Mi ez az új hülyeség?

2021. ápr. 5. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10 Hát erről őket kell megkérdezni. Én csak annyit tudok, hogy életkor bizonyításra alkalmatlan.


Azt tartom elképzelhetőnek, hogy mondjuk az USA-ban 18 év a bankkártya tulajdonlás korhatára, így ott ez működik és az egyszerűség kedvéért egy az egyben átmásolták az egészet az EU területére is, nem foglalkozva azzal, hogy itt nem így mennek a dolgok. Nem tudom, ez csak egy kósza gondolat, nem tudom van-e alapja.

2021. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha letöltöd a videót megtudod nézni.
2021. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem engedi letölteni amig nem igazolod magad. Egyertelmü adatgyüjtés!
2021. ápr. 7. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!