Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live messenger valamié...

Windows Live messenger valamiért bajalentkezéskor teljesen befagyasztja a gépemet. Mi a baja? Eddig még sose csinálta. ( XP-m)

Figyelt kérdés
Újratelepítettem, hátha az megoldja a hibát, de nem...
2010. aug. 20. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

régebben akkor tapasztaltam ilyent, amikor kölyökkoromban 10-12 soros üzeneteket írtak nekem, amíg offline voltam. ezeket megkaptam, amikor beléptem, de 5-10percbe telt, mire magához tért a program.


a mostani wlm-nél már elvileg ez tiltva van, nem tudsz akármilyen hosszú és számú üzenetet küldeni.


azért azt próbáld meg, hogy belépsz, és otthagyod a gépet pár percre, nem kattintasz. mert a vindóz túl óvatos. általában túl korán jelzi, hogy egy "program nem válaszol". ha nem kattintasz, akkor a program még tud dolgozni, csak lehet, hogy leterheli a processzort. ha kattintasz, akkor is terheli a processzort/memóriát, ezért a kért funkció nem hajtható végre, a vindóz pánikol, hogy lefagyott, és bezáratja.

2010. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Futtass le egy víruskergetést... lehet beszedted azt a fasza kis spamelős fajtát.

Attól szokott többnyire fagyni a WLM, mikor épp spam túrán van.

2010. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lefuttatom a SpyBot S&D-t és meglátjuk, mire jut.
2010. aug. 21. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!