Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám letörölni?

Hogyan tudnám letörölni?

Figyelt kérdés
Van egy fájl amit szeretnék kitörölni viszont nem engedi azt írja, hogy "ehhez a művelthez engedély szükséges" "hozzáférés megtagadva" hogyan lehetne kitörölni az egész fájlt?

2021. ápr. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet és utána próbálkozz. Ha így se sikerül, akkor egy linux live rendszer alatt ki tudod törölni.
2021. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fájl? Lehet, hogy egy fontos rendszerfájlt próbálsz meg kitörölni. Mi a neve és hol található?
2021. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 egy vírusírtót szeretnék törölni csak nem engedi.

Az a fura hogy nem látom a vezérlőpult programoknál

2021. ápr. 9. 16:21
 4/6 anonim válasza:

Ezzel a progival BÁRMIT ki lehet törölni. Akár a futó windows alól a system32-őt is.


Wise Force Deleter


[link]

2021. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-vagyok. Viszont rendszergazdai engedély kell neki. (Azt elfelejtettem leírni).
2021. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy letörölheted-e... Ha azt mondja hogy igen, akkor próbáld meg utána és akkor sikerülni fog! :)
2021. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!