Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék belépni megint...

Hogyan tudnék belépni megint a rendszerbe?

Figyelt kérdés
Nos 1 órával ezelőtt a Windows 10 egyszer csak kidobott. Utána újra indította magát. De kiirta, hogy az indítási javítás sikertelen volt. Azóta sem tudok belépni akarmire nyomtam eddig rá. Mindig azt írja ki, hogy sikertelen és nem enged be. A csökkentett módba sem enged be. Végül úgy döntöttem megprobálom vissza állítani régebbi időpontra. De valami kódot kér. Dell számítógépem van. A gép tetején van több kód is amiket többször megprobaltam beirni. De nem engedett be egyikkel sem. Mégis mit tehetnék most kikapcsoltam a gépemet. És várok de szerintem így sem fog bengedni

2021. ápr. 12. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem enged be?

Hová? Nem tudsz bejelentkezni az asztalra?

2021. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

windows 10 telepítőről parancssorba lépj be és végez egy lemez ellenőrzést, majd egy rendszerfájl ellenőrzést, utána próbálj belépni.

chkdsk c: /f /r

sfc /scannow

2021. ápr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!