Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a gépem?

Figyelt kérdés

Nemrég a gépem feidegesített. És lekapcsolam az áramrol illetve megloktem az oldalát de azt nem direkt. Utána visszakapcsoltam és betoltott addig amíg kiirta a Windowst. Viszont utána egy fekete kép jelent meg. És ott volt egy forgó kerék szerű. Többször is újra indítottam. Legalább 4x. De amikor többet vártam rá sem mentem vele semmire. A szerver diagnosztizálásba sem dobott be, hogy esetleg vissza állítsam régebbi időpontra vagy valami. Utána megint újra indítottam megnyomtam az F12. A boot sequncet vissza állítottam load defaultsba. És most meg mikor bekapcsolom. Úgy tölt be mint a régi gépem. Amin Windows 7 volt. És ott ugyanúgy felvannak sorolva azok a lehetőségek, hogy indítási javítás vagy normál. A javítás 2x nem sikerült. És azt írja ki, hogy a gép utolsó indításának az ideje az 2021.03.24 14:50 az nap kaptam a gépet. Olyan délután 5 felé aloitgatott be rajta a szgep szerelő valamit. De úgy emlékszem, hogy inkább már az asztalon. A normál inditassal pedig mindig ugyanoda dob vissza. A boot sequnc pedig nem emlékszem, hogyan volt beálitva most kipipálttam mindent szerintem akkor is ugyanúgy volt. De arra emlékszem, hogy nem lehetett hozzá nyúlni semmihez. Viszont arra sem emlékszem, hogy legacy vagy uefi volt e a cucc.


Mi a teendő. Nem szeretném emiatt kihívni 8 ezer forintért a gép szerelőt tehát nem lehetne valahogy ezt megoldani?



2021. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És amúgy dell asztali számítógépem van. Most arra mentem rá, hogy diagnosztizálás és azzal próbálok valamit alkotni. Majd írok, hogy sikerült e.
2021. ápr. 14. 20:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát.. nem akarom az ördögöt a falra festeni, de a Win10-et így nem nehéz kinyírni.
2021. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megcsinálta a Windows diagnosztizálást. Most ezt írja ki egy fekete képernyőn: Nő bootable devices strike F1vto retry boot, F2 for setup utulity Press F5 to run onboard diagnostics.
2021. ápr. 14. 21:31
 4/11 A kérdező kommentje:
A végén ennek a szövegnek az van, hogy pxe-mof: Exiting Intel Boot agent.
2021. ápr. 14. 21:47
 5/11 A kérdező kommentje:
És amikor megnyomok valami gombot. Akkor ott az alaplap körül csipog.
2021. ápr. 14. 22:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Rá mentem az uefire. Betölti így mostmár a Windows, hogy pár dolgot hozzá adtam. Viszont a win 10 után megint csak a fekete képernyő van és a fogaskerék forog de onnan nem megy tovább. És az indítási javítás most nem hozta helyre. Mit próbáljak meg akkor. Időpont visszaállitás
2021. ápr. 14. 22:35
 7/11 A kérdező kommentje:
???
2021. ápr. 14. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem tud miről betölteni a windows 10 vagy kinyirtad a videókártyát
2021. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok

Nekem is pont ugyan ez volt a laptomomon amikor egy amd-s drivert akartam felrakni. Nekem az alaphelyzetbe állítás segített. De az is úgy, hogy 5 szor indítottam újra a cuccost

2021. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell megoldani. Ahhoz nem kell Windows telepítő?
2021. ápr. 15. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!