Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem újra a...

Hogyan telepítsem újra a gépem a win 10zel?

Figyelt kérdés
Újra szeretném telepíteni a számító gépem. A windowson belül van ilyen újra telepítési funkció (telefonon csináltam már de gépen nem tudom hogy hogyan működik) ami visszaállítja a gépet az alap helyzetre. Vaaagy barátom adott pendriveot rajta win10zzel melyiket érfemesebb használnom?

2017. dec. 22. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz kategória :) köze sincs a “programozáshoz” :)
2017. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham... és akkor hogyan editeljem?
2017. dec. 22. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:

"Gépház > Frissítés és biztonság > Gép alaphelyzetbe állítása"

Forrás: [link]

2017. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy hogyan kell csak azt nem tudom hogy melyik újra húzás a kockázatosabb vagy könnyebb vagy érdemesebb
2017. dec. 22. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A pendriveis telepítés lenne a legtisztább, ugyanis úgy tényleg tiszta lappal indulsz. A visszaállítás is egy megoldás, de azt nem tudom, hogy tényleg mindent töröl e.
2017. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AntZ ***** válasza:
Ha alapra állítod, a driver-ek megmaradnak. Tehát azzal nem kell szórakozni, csak be kell lakni a gépet.
2017. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!