Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg kiveszik a Paintot az...

Tényleg kiveszik a Paintot az új 21H1 Windows10-ből?

Figyelt kérdés

Én legalább is azt hallottam. Igaz ez? Vagy csak átnevezik?

Illetve, aki nem tudná, innentől így fog a fájlkezelő kinézni:

[link]


2021. ápr. 15. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Vigyék, kevesebb szemét lesz benne.
2021. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hányan fognak emiatt áttérni Linuxra..!
2021. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányozna, én szerintem 25 éve használom 😃
2021. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom kiveszik e, azt se, hogy melyik paint-ról van szó, de a win 10-be 2 paint van, a régi, és az új. Ha a futtatásba, beírod, hogy mspaint.exe, akkor a win 7-es paint fog bejönni.
2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CspCsj ***** válasza:
100%

Ha ki is hagyják, az Áruházból telepíthető lesz.

[link]

[link]


Persze rendszertelepítéskor egy rakás hülyeségre rákérdez, - közben meg nincs egy pipálgatható 10-20 elemű programlista, hogy mi kell és mi nem.

Annak több értelme lenne, de talán majd egyszer...

2021. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 16. 08:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ok, ami miatt már jó ideje nem használok Windowst, az pont ez a teljesen kaotikus, és ésszerűtlen vagdalózás, amit ők "frissítéseknek" neveznek. Amikor egy "frissítés" szinte csak abból áll, hogy miket törölnek a rendszerből, azt érdemben nem lehet frissítésnek nevezni. Az, hogy egy pár kilobájtos programocska kinyírásából csinálnak szent ügyet, jól mutatja, hogy a Microsoft mennyire félresiklott "fejlesztési" elvek mentén dolgozik.

Mióta Linuxot használok, azóta még inkább szembeötlő, hogy mennyire is beteges az, amit a Microsoftnál csinálnak.

2021. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:

Tudomásom szerint a Paint - és még pár segédprogram- választható összetevő lesz és nem települ minden esetben automatikusan.

Ha szükséged van rá, fél perc alatt felteheted magadnak...

2021. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egész pofás lesz akkor a fájlkezelő.A Paint-et sajnálnám,mert egyszerű kis cucc.De van más alternatíva is bőven,ha ez a vágyuk hogy kiveszik.
2021. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!