Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a megoldás Oclean Z1...

Mi lehet a megoldás Oclean Z1 fogkefével és az appjával?

Figyelt kérdés
Vettem egy Oclean Z1-et, viszont amikor párosítani akartam az Oclean appal, akkor azt írja, hogy "The version of toothbrush does not correspond to this app, binding is forbidden". Valakinek valami ötlet, hogy hogy lehetne megoldani?
2021. ápr. 15. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bár egy fogkeféhez komolyan mienk app, anélkül nem is müködik?

2021. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt meg is csináltam, végig is mentem, majd a végén kiírta a fenti szöveget.

Az app pedig sok dolog szempontjából hasznos lehet.

2021. ápr. 16. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát amit azóta én is csak találtam hogy több embernél is gond van, meg elhet próbálni a gyártónak üzenni, de egyelőre ezen kívül mást még nem találtam rá.
2021. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja, én is nyomom a googlet, meg a kínai emberrel chatelek, ők is keresnek valami megoldást. Így pont arra nem lesz használható, amiért vettem sajnos.
2021. ápr. 16. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Másnem ha vna fejlemény írd meg, hátha másnak a jövöben segít. :)
2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!