Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve ennek a régi 2D...

Mi a neve ennek a régi 2D felülnézetes RPG játéknak? PDA-n volt. (Érintőképernyős zseb-számítógép, mint ma egy telefon, vagy tablet, volt hozzá toll.)

Figyelt kérdés

A főmenü azt hiszem kék, vagy zöld, és annyi az egész, hogy függőlegesen fel vannak sorolva a menüpontok.


A játék 2D, felülnézetből, de amikor harcba keveredsz, oldalról mutat az ellenfeleddel, és úgy kell harcolni, lehet használni potikat is, meg minden.

A sztori: egy várban kezdesz, kikelsz az ágyból, vannak ott őrök, mindenkivel tudsz beszélni. Hívat a király, kapsz egy feladatot, amikor kilépsz a várból, a nagy mapot látod, a vár nagyon picike a karakteredhez képest. Balra indulva van egy erdő, random belebotolhatsz patkányokba, akikkel harcolni kell. Az erdő felett van keresztbe egy folyó, amin egy híd vezet át, amin egy rejtélyes alak nem enged át. És van valahol egy mocsárszerűség, vagy barlangrendszer, ami sötét, és amikor belépve sétálgatsz a bent lévő mapokon, azok összekeverednek, szóval nem tudsz simán visszafele kijutni. Mindenhol vannak ellenfelek.

Ha látsz ládát, azt ki tudod nyitni és nyersz belőle dolgokat. Van balra egy tenger, aminél egy másik rejtélyes, köpönyeges alak, akivel tudnál hajózni.

Valahogy átjutottam a folyón, és feljebb van egy város, tele aranyos emberekkel, mindenkivel lehet beszélni, a házaikban vannak ládák, amiket kinyitogattam. Ezek után vettem észre a mólót a városban északon, ahonnan vagy 3-4 új mapra lehetett hajózni vagyis hatalmas az emlékeimben a játszható terület, csak aztán hamarosan meg kellett válnunk a PDA-tól, és most szeretném megtalálni a játékot, és folytatni (pc-n, telefonon, vagy tableten), mert biztos élvezném. :) Valakinek van ötlete, mi volt a neve?



2021. ápr. 17. 11:14
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Warspear-hez hasonlított?

[link]


Vagy egyszerűbb volt a grafika, mint az Angel Sword?

[link]


Egyébként milyen PDA lehetett?

2021. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Esetleg Arvale-hoz hasonlított?

https://www.youtube.com/watch?v=F0mTvR-NAok

2021. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igeen, a Warspearhez, nem hittem volna, hogy ismeri innen valaki. Ez a hasonlóság is ragadott meg amúgy a Ws-nél, mert azt hittem, van köze hozzá. Viszont abban a játékban voltak messzebbről és közelebbről nézett mapok, a mocsárban az út változott, a mobok pedig nem mindig látszottak, csak véletlenszerűen kiírta, hogy most jön egy harc egy patkánnyal. A csata oldalról ment, le tudtam feküdni az ágyba, és talán offline volt. Szóval vannak különbségek.


A PDA-ra sajnos már nem emlékszem ennel jobban.

2021. ápr. 18. 00:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Uuuuu, ez volt az! Arvale. :) Köszönöm szépen!
2021. ápr. 18. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!