Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 sorozatos kékhalál....

Windows 10 sorozatos kékhalál. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár napja vettünk új számítógépet, ami az eoején egész jól működött de kb egy vagy két nap múlva egyre több probléma jelentkezett. Először csak annyi tűnt fel, hogy néhány játék csak úgy minden előzetes jel vagy akár hibaüzenet nélkül kikapcsolt menet közben. Először azt gondoltam, biztos azért, mert tört játék, de aztán ugyan ezt csinálta több eredeti játék is. Ezután jött az első kék halál (ekkor csak a Google Chrome futott, semmilyen játék vagy nagyobb megterhelést jelentő program) a hibaüzenet ekkor MEMORY_MANAGEMENT volt. Majd ezek a kék halálok egyre gyakrabban jelentkeztek késöbb már más hibakóddal is. Jött egy SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED üzenettel, itt hibajelenséget is írt: dxgmms2.sys . Ezután később KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE üzenet jött majd végül : IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Ezt nem tudtam végigolvasni se lefotózni szóval nem tudom írt-e ki mást. Amikor ezután kikapcsolt nem is indult újra. Megnyomtam a bekapcsoló gombot mire elindult az Automatikus Javítás. Ezután kiadta, hogy az Automatikus Javítás nem tudta megjavítani a számítógépet...itt tartunk most, egyelőre kikapcsoltam, nem tudom mi lehet a baj. Valaki tudna segíteni?

2021. ápr. 17. 17:34
 1/7 anonim válasza:
Memóriát teszteld le, memtest. Egyébként, ha most vettétek vidd vissza a boltba. 72 órás csere ugrott, de javítani tudják. Szerintem memória lesz.
2021. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Memória diagnosztikát csináltam, az nem jelzett hibát. Visszavinni meg sajnos nem fogom tudni, mert használtan lett véve
2021. ápr. 17. 18:06
 3/7 anonim válasza:
Memtest86 programot ajánlom. Jobb, mint a win diagnosztika. Nekem a win szintén nem jelzett hibát, amúgy pedig az egyik modul nem működött megfelelően. Tápegység milyen a gépben? Én mindenekelőtt tényleg a memtest-et ajánlom. Amennyiben az lefut és nincs hiba, lehet tovább keresgélni.
2021. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta már írt ki új hibakódot is: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
2021. ápr. 17. 18:54
 5/7 anonim válasza:
0%
Dobd a kukába, csak Apple készüléket vegyél.
2021. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Továbbra is azt tudom mondani, memóriákat meg kell nézni. Egyesével teszteld le őket.
2021. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 danimako válasza:
Sztem valoszinu a memoria problema. Jatekoknal, google chromenal csinalja, egyertelmu. Mindkettohoz sok ram kell. Enyem ugyanezt csinalta, RAM csere megoldotta.
2021. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!